BLOG - WPISY
Fermentacja cukrówki

    W tym poście postaramy się streścić zagadnienie fermentacji nastawów cukrowych. Dowiesz się na czym polegają różnice pomiędzy różnymi drożdżami gorzelnianymi. Podajemy też ogólne zasady i instrukcje postępowania.


Życzymy owocnej lektury!

Ważna informacja

******UWAGA*****

 

Ze względu na urlop, zamówienia składane

 

od 09.08.2019 do 23.08.2019

 

będą realizowane najwcześniej 24.08.2019.

 

 

Za utrudnienia przepraszamy.

RABATY I PROMOCJE

PROMOCJA RABAT NA ZAKUPY

Polecane produkty

COOBRA 24 MEGA CLEAR 100 LITRÓW

COOBRA 24 MEGA CLEAR 100 LITRÓW
COOBRA 24 MEGA CLEAR 100 LITRÓW

ŚRODEK DO KLAROWANIA COOBRA MEGA CLEAR NA 100 LITRÓW

  Jeśli nie chcesz problemów z mętną zawiesiną MEGA CLEAR to jest produkt dla Ciebie. Jego aktywne składniki absorbują zawiesinę z Twojego trunku niezwykle skutecznie i szybko. Jedno opakowanie pozwala na skuteczne oczyszczenie 100 litrów cieczy do 48 godzin. Coobra Mega Clear jest łatwy i prosty w użyciu. Wypróbuj go już dziś!

Jak używać Coobra Mega Klar:

  • Po skończonej fermentacji, zlej ciecz znad osadu i starannie wymieszaj.
  • Dodaj saszetkę A i mieszaj intensywnie przez kilka minut.
  • Dwie godziny później dodaj saszetkę B i znów wymieszaj.
  • Całkowite wyklarowanie powinno nastąpić w ciągu 24-48 godzin.
Cena: 13,00 zł
szt.

BUTELKA MOSKWA 350ML NA WÓDKĘ DESTYLATY

BUTELKA MOSKWA 350ML NA WÓDKĘ DESTYLATY
BUTELKA MOSKWA 350ML NA WÓDKĘ DESTYLATY

BUTELKA BEZBARWNA MOSKWA 350 ML

    To idealne opakowanie dla Twojej wódki i innych mocniejszych alkoholi. Projektanci zrezygnowali z dodatkowych zdobień aby skupić uwagę na zawartości butelki. Jest to smukła butelka o prostokątnej podstawie. Moskwa 350 ml to solidna butelka w stylu tradycyjnej piersiówki, zrobiona z grubego przezroczystego szkła. Butelka dobrze leży w dłoni i dzięki płaskiej powierzchni łatwo ozdobić ją etykietą. Zamykana jest zakrętką 28/18.

Cena: 2,00 zł
szt.

BUTELKA NA WINO BORDEAUX 750ML

BUTELKA NA WINO BORDEAUX 750ML
BUTELKA NA WINO BORDEAUX 750ML

BEZBARWNA BUTELKA NA WINO, NALEWKĘ BORDEAUX 750

    To najbardziej klasyczna wersja butelki na wino w najbardziej standardowej pojemności -750 ml. Popularna przezroczysta 'Bordo' idealnie pasuje do win białych albo różowych. Można jej także używać do przechowywania nalewek i innych alkoholi. Butelka Bordeaux jest prosta i elegancka, wykonana z solidnego, grubego szkła. Ponadto posiada wypukłe dno, dzięki któremu osad - jeśli występuje, osiada na dnie i tam już pozostaje.

    Aby opakować swoje 0.75 litra wina - wlej do butelki Bordeaux 750, zakorkuj, zabezpiecz termokurczliwym kapturkiem a na końcu dodaj etykietę. Zapewni to długą trwałość a wino zachowa swoje właściwości i smak a do tego będzie wyglądało profesjonalnie.

Cena: 1,70 zł
szt.

BUTELKA BELVEDERE 500 ML NA WINO NALEWKI

BUTELKA BELVEDERE 500 ML NA WINO NALEWKI
BUTELKA BELVEDERE 500 ML NA WINO NALEWKI

BELVEDERE 500 ML - BEZBARWNA BUTELKA NA WINO, NALEWKĘ, MIÓD PITNY

  Belvedere to butelka o klasycznej smukłej linii o pojemności 500 ml. Wykonana jest z przezroczystego grubego szkła przez co jest odporna na uszkodzenia i gwarantuje długie użytkowanie. Belvedere idealnie pasuje do białych i różowych win oraz nalewek.Wklęsłe dno powoduje, że osad zostaje na dnie a w butelce zostaje czysty i klarowny trunek Zamykana jest na korek (klasyczny albo korek - grzybek).

Cena: 2,50 zł

ZIELONA BUTELKA BORDEAUX 750 ML NA WINO

ZIELONA BUTELKA BORDEAUX 750 ML NA WINO
ZIELONA BUTELKA BORDEAUX 750 ML NA WINO

ZIELONA BUTELKA NA WINO NALEWKĘ MIÓD PITNY BORDEAUX 750 ML

    Zielona butelka Bordeaux 750 ml sprawi, że domowy trunek będzie wyglądał jak wino z ekskluzywnej winnicy. Butelkę zakorkuj, dodaj etykietę, a uzyskasz całkowicie profesjonalny efekt wizualny. Jej kształt i barwa dobrze wpływają na jakość przechowywanego napoju. Zielone szkło chroni wino przed zbrązowieniem w wyniku działania promieni słonecznych, wklęsłe dno zatrzymuje osad podczas zlewania a wąska szyjka ułatwia nalewanie i szczelne przechowywanie trunku. Butelka nadaje się również jako pojemnik dla miodu pitnego lub nalewki.

Cena: 1,60 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl