Producenci
BLOG - WPISY
Fermentacja cukrówki

    W tym poście postaramy się streścić zagadnienie fermentacji nastawów cukrowych. Dowiesz się na czym polegają różnice pomiędzy różnymi drożdżami gorzelnianymi. Podajemy też ogólne zasady i instrukcje postępowania.


Życzymy owocnej lektury!

RABATY I PROMOCJE

PROMOCJA RABAT NA ZAKUPY

Czas i koszty dostawy
Dokładamy wszelkich starań aby towar znalazł się u Państwa jak najszybciej.

  Czas realizacji zamówienia tj. od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie (w przypadku zamówień płatnych przelewem lub poprzez platformę PayPal) lub od potwierdzenia zamówienia płatnego za pobraniem do wysyłki wynosi od 24 do 72 godzin roboczych (poniedziałek - piątek). W przypadku przekroczenia czasu na realizację zamówienia, który to jest wyszczególniony na stronie każdego produktu, sprzedawca zobowiązuje się do poinformowania kupującego o przyczynach opóźnienia i czasie pozostałym do realizacji zamówienia. Jeśli w zamówieniu znajdą się produkty o różnych deklarowanych czasach wysyłki - za obowiązujący uznaje się najdłuższy czas realizacji spośród produktów zamówionych. Asortyment widoczny na stronie jako dostępny oznacza, że posiadamy go również w magazynie oprócz produktów w kategorii destylacja - destylatory oraz poszczególnych towarów dla których zakładany czas realizacji jest dłuższy niż 3 dni robocze.

Towar mogą Państwo:
 • odebrać osobiście w siedzibie firmy, pod adresem:

  Wielka Wieś
  ul. Stroma 47
  32-089 Wielka Wieś
  k. Krakowa

lub otrzymać jedną z trzech rodzajów wysyłki:

 • List Pocztowy Priorytetowy - ten rodzaj przesyłki dotyczy małych przedmiotów jak np. drożdże, których łączna waga nie przekracza 2 kg. i mieści się w bąbelkowej kopercie A4,
 • List Pocztowy zwykły - ten rodzaj przesyłki dotyczy małych przedmiotów jak np. drożdże, których łączna waga nie przekracza 2 kg. i mieści się w bąbelkowej kopercie A4 - przesyłka nie jest rejestrowana, śledzona ani ubezpieczona - sprzedający nie odpowiada za przesyłki zagubione/niedostarczone w trakcie realizacji wysyłki przez operatora - Pocztę Polską.
 • Przesyłką Kurierską - korzystamy z usług firm InPost, DPD, FEDEX - maksymalna łączna waga jednej paczki to 30 kg.
 • Przesyłką Kurierską Pobraniową - z wyłączeniem zamówień zawierających produkty szklane, których waga przekracza 25 kg.

  Wysyłkę i rodzaj płatności mogą Państwo wybrać na końcu po wybraniu artykułów. Znajdą Państwo wtedy w koszyku wszystkie możliwości odbioru swoich zakupów dostępne dla wybranych gabarytów paczki jak również rodzaje płatności i ich koszt.

  W razie wątpliwości, udzielimy wszelkich informacji telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce "Kontakt".

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl